O nas

Zapraszamy do Ośrodka Krechowiak – jedynego w regionie ośrodka o standardzie hotelowym. To najlepsze miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji czy spotkań integracyjnych.

Goście naszego ośrodka w Augustowie mają do swojej dyspozycji:

  • - zaciszne i przytulne pokoje
  • - przestronną oraz funkcjonalną salę konferencyjną
  • - stylową restaurację

W sali bankietowej i restauracyjnej miła obsługa zaproponuje lekkie i świeże dania tradycyjnej, najlepszej w mieście kuchni polskiej. Można także zamówić uroczyste kolacje, albo posiłki w plenerze przy grillu lub ognisku. Istnieje możliwość zamówienia pieczonego prosiaka lub przygotowania biesiadnego stołu wiejskiego. Dodatkowo zapewniamy zabawę przy muzyce mechanicznej lub orkiestrze oraz możliwość zorganizowania karaoke.

Tym, co wyróżnia nasz obiekt jest jego lokalizacja. Znajduje się on blisko jeziora Necko i jeziora Białego. Nasi Goście, bez potrzeby korzystania z transportu, mogą cieszyć się bliskością plaż i bazy przyrodoleczniczej, a także atrakcji turystyki aktywnej – pieszej, wodnej (w tym wyciąg nart wodnych i korzystne ceny wynajęcia sprzętu wodnego) i rowerowej. Bliskie sąsiedztwo z Sanatorium umożliwia korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych, okładów z borowiny itp. w ich obiekcie.

Posiadamy również wypożyczalnię nart biegowych, które zimą sprawdzą się doskonale przy okazji zwiedzania Augustowa. Puszcza Augustowska, okalająca miasto zaprasza na biegi narciarskie, rajdy konne, kąpiele w przeręblach po relaksie w ruskiej bani i inne atrakcje. Pobliskie Suwałki oferują możliwość skorzystania z wyciągów narciarskich zimą, a litewskie Druskienniki (105 km od Ośrodka) – całorocznie. Również w Druskiennikach można skorzystać z atrakcji oferowanych przez tamtejszy Aqua Park wyposażony w między innymi wiele różnorodnych łaźni i saun.

Zapewniamy dostęp do wszelkich źródeł informacji na temat okolicznych atrakcji turystycznych oraz pomoc w ciekawym zorganizowaniu pobytu. Pośredniczymy w kupnie biletów turystycznych oraz rezerwacji wejść. Posiadamy aktualne protokoły odbioru instytucji kontrolujących - SANEPID-u, Straży Pożarnej oraz UMiG, co daje możliwość organizowania w naszym obiekcie wypoczynku zbiorowego. W zorganizowaniu wolnego czasu pomoże wykwalifikowany personel, a opieką otoczą profesjonalni piloci oraz przewodnicy turystyczni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i bezpośredniego kontaktu.