• 16-300 AUGUSTÓW, ul. 1. Pułku Ułanów Krechowieckich 2
O nas

Zapraszamy do Hostelu Augustów – jedynego w regionie hostelu o standardzie hotelowym. To najlepsze miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji czy spotkań integracyjnych. Oferujemy salę konferencyjną w pełni wyposażoną, na terenie obiektu funkcjonuje bezprzewodowa sieć internetowa. Doskonałym przerywnikiem spotkania będzie przerwa kawowa czy lunch, a wieczorem integracja przy dźwiękach skocznej muzyki.

Głównym atutem obiektu jest położenie w odległości około 200 m od jeziora Necko i jeziora Białego, tuż przy urokliwych bulwarach biegnących wzdłuż linii brzegowej do ścisłego centrum miasta. Goście hotelowi, bez potrzeby korzystania z transportu, mogą cieszyć się bliskością plaż i bazy przyrodoleczniczej, a także atrakcji turystyki aktywnej – pieszej, wodnej (w tym wyciąg nart wodnych i korzystne ceny wynajęcia sprzętu wodnego) i rowerowej. Bliskie sąsiedztwo z Sanatorium umożliwia korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych, okładów z borowiny itp. w ich obiekcie. Posiadamy również wypożyczalnię nart biegowych, które zimą sprawdzą się doskonale przy okazji zwiedzania Augustowa. Puszcza Augustowska, okalająca miasto zaprasza na biegi narciarskie, rajdy konne, kąpiele w przeręblach po relaksie w ruskiej bani i inne atrakcje. Pobliskie Suwałki oferują możliwość skorzystania z wyciągów narciarskich zimą, a litewskie Druskienniki (105 km od Hostelu) – całorocznie. Również w Druskiennikach można skorzystać z atrakcji oferowanych przez tamtejszy Aqua Park wyposażony w między innymi wiele różnorodnych łaźni i saun. Zapewniamy dostęp do wszelkich źródeł informacji na temat okolicznych atrakcji turystycznych oraz pomoc w ciekawym zorganizowaniu pobytu. Pośredniczymy w kupnie biletów turystycznych oraz rezerwacji wejść. Posiadamy aktualne protokoły odbioru instytucji kontrolujących - SANEPID-u, Straży Pożarnej oraz UMiG, co daje możliwość organizowania w naszym obiekcie wypoczynku zbiorowego. W zorganizowaniu wolnego czasu pomoże wykwalifikowany personel, a opieką otoczą profesjonalni piloci oraz przewodnicy turystyczni.

Do dyspozycji Gości oddajemy jedno-, dwu-, trzy- oraz czteroosobowe pokoje jak i apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV.

Hostel dysponuje również salą bankietową oraz restauracyjną, gdzie miła obsługa zaproponuje lekkie i świeże dania tradycyjnej, najlepszej w mieście kuchni polskiej. Można także zamówić uroczyste kolacje, albo posiłki w plenerze przy grillu lub ognisku. Istnieje możliwość zamówienia pieczonego prosiaka lub przygotowania biesiadnego stołu wiejskiego. Dodatkowo zapewniamy zabawę przy muzyce mechanicznej lub orkiestrze oraz możliwość zorganizowania karaoke.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i bezpośredniego kontaktu.